WM triyourself TEAM – oficjalnie! :)

 

Kiedy zaczynałem swoją przygodę jako trener, współpracowałem z garstką osób i nie myślałem nawet, że to dopiero początek czegoś dużego. Jednak grupa  powiększała o nowych sportowców i specjalistów od treningu, a to dopiero początek.

Początek, ponieważ oficjalnie zaczynamy działalność sportowego teamu amatorskiego. Od dawna mamy wszystko to, czym charakteryzuje się drużyna idealna, lecz brakowało wspólnego szyldu. Dlatego powstał WM Triyourself TEAM (WMT). Na grudniowym spotkaniu inauguracyjnym, gdzie pojawili się niemal wszyscy zawodnicy zapełniliśmy dużą salę konferencyjną ponieważ WM-Team to nie tylko poprawa wyników i dążenie do zwycięstwa, ale również zgrana grupa ludzi o wspólnej pasji. Razem czujemy się silniejsi niż w pojedynkę.

Tworzymy miejsce dla wszystkich tych, którzy od życia chcą odrobinę więcej. Nie wiemy, co to to znaczy limit wiekowy. Trenują z nami ludzie w całym przekroju wiekowym od juniora po starszaka. Każdemu dajemy to, co mamy najlepszego – naszą wiedzę i doświadczenie. Nie ma nic bardziej motywującego, niż przyglądanie się z bliska zawodnikom, którzy co roku na metę wpadają trochę szybciej niż w ubiegłym. Nasi (podopieczni) dbają natomiast o to, żeby nam tej motywacji nie zabrakło, co więcej – moglibyśmy ją sprzedawać w butelkach.

Rok 2017 był dla nas niesamowity pod względem sportowym! Nasza ekpia pobiła blisko 100 rekordów życiowych, doprowadziliśmy (nie dosłownie) 6 debiutantów na metę pierwszego triathlonu, zdobyliśmy blisko 50 miejsc na podiach, 4 osoby zakwalifikowały się na mistrzostwa świata. Mało? No to dorzućmy jeszcze wicemistrzostwo Polski w crosstriathlonie i 2. miejsce na mistrzostwach świata XTERRA.

Jeżeli chcesz rozpocząć sportową przygodę i nie wiesz jak wstać z kanapy, jeżeli przestałeś robić postępy i nie wiesz czemu, jeżeli marzą ci się mistrzostwa świata i najróżniejsze pudła, jeżeli chcesz po prostu świetnie spędzić wolny czas w miłym towarzystwie – dołącz do nas.

Wojciech Mazurkiewicz