PARTNERZY

DISCOVER CRACOW

Discover Cracow To największy krakowski dostawca wycieczek lokalnych z aspiracjami do zostania globalnym graczem.

GORIDE

Z nami, każdy rowerzysta zaopatrzy się w najważniejszy ekwipunek niezbędny do bezpiecznej i komfortowej jazdy.Bogaty asortyment rowerowego sklepu internetowego uzupełniają narzędzia, akcesoria wyposażeniowe, odzież sportowa i ochronna.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego, albo odwiedzenia naszych salonów stacjonarnych w Krakowie, przy ulicy Ks. Skorupki 30, przy ulicy Wielickiej 42a, lub przy Jana Pawła II 68. Zespół Go Ride służy Państwu fachową poradą oraz pomocą w doborze odpowiedniego sprzętu rowerowego.

EWOSOFT

EWOSOFT SYSTEMY INFORMATYCZNE działa na rynku od 2000 roku. Realizuje prestiżowe projekty zarówno w Polsce jak i za granicą.
Specjalizuje się w tworzeniu zintegrowanych systemów informatycznych dla średnich i dużych firm oraz Klientów korporacyjnych.

BIKE FIT STUDIO

Bikefit studio – Fizjoterapia Kolarska – Jarek Dymek. Profesjonalny bikefitting z sercem – zapraszamy do studia Jarka, gdzie nasi klubowicze uzyskają rabaty na usługi oraz pierwszeństwo w realizacji zamówień. Polecamy.

HIGH5

HIGH5 to wiodący brytyjski producent najwyższej jakości naturalnej żywności funkcjonalnej dla sportowców. Działamy z myślą o Tobie od ponad 20 lat. Naszym celem jest stworzenie kompletnej gamy produktów przy użyciu wyłącznie najlepszych składników pochodzenia naturalnego.

DRAGON

Maski antysmogowe DRAGON to nowy projekt, który narodził się w Krakowie. Chęć aktywnego życia, mimo zimna i dużego zanieczyszczenia powietrza, skłoniła nas do podjęcia się zadania stworzenia masek chroniących zdrowie przed szkodliwymi następstwami oddychania zanieczyszczonym powietrzem. W naszej ofercie znajdziecie maski przeciwsmogowe do biegania, maski antysmogowe na rower, oraz designerską kolekcję Casual dla osób mniej aktywnych sportowo. Wszystkie nasze maski wyposażone są w najwyższej jakości wymienne filtry N99, wychwytujące ponad 99,9% szkodliwych pyłów z wdychanego powietrza. Jeżeli potrzebujesz maski do biegania lub na rower polecamy model Dragon Sport. Dla osób dbających o estetykę ubioru i doceniających ciekawy design polecamy dyskretny, wyjątkowo wygodny, bawełniany model Dragon Casual.

ZeroRH

ZeroRh to włoska sportowa marka, która w swojej nazwie odwołuje się do grupy krwi. Sport Code jest częścią DNA tej firmy. Posiadacz grupy krwi ZeroRH może być jej naturalnym dawcą dla każdego. Tak samo jest w przypadku marki ZeroRh, która w swojej filozofii chce być dawcą sportu dla każdego.
ITALIAN VISION – Włochy to kraj znany nie tylko z alpejskich krajobrazów, miłości do kolarstwa, ale także jako kraj w którym: styl, moda i design są na najwyższym poziomie. Marka ZeroRh łączy te wszystkie cechy w swoich produktach, nadając im własny i niepowtarzalny charakter.

 

NEWSLETTER

Zapisz się na nasz newsletter. Będziesz na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami jakie organizujemy. Dostaniesz informacje o treningach, wyjazdach na obozy sportowe, promocjach na sprzęt sportowy. 

Oferta

Członkostwo w WM Triself Team 
Pływanie – zajęcia grupowe
Indywidualny trening

Kontakt

Chętnie odpowiemy na wszystkie twoje pytania

e-mail 
wmazur.tri@gmail.com 

telefon
+48 793 473 087

Bikefitting dla członków klubu