Obóz triathlonowy: Rogoznica 2018 – Chorwacja

 

Zapraszamy na obóz triathlonowy, który odbędzie się 7–22 kwietnia 2018 roku w chorwackiej Rogoznicy. Malowniczy półwysep znajduje się w północnej Dalmacji. O tej porze roku to idealne miejsce na przygotowanie się do nadchodzącego sezonu.

Zakwaterowanie
Zamieszkamy w nowo wybudowanych apartamentach z widokiem na Adriatyk, które mieszczą się w urokliwym miejscu, około 100 metrów od linii brzegowej. Apartamenty są wykończone w wysokim standardzie, każdy z nich składa się z dwóch pokoi, łazienki i tarasu.

Kiedy?
Wyjazd z Krakowa 7.04.2018 około godziny 4 nad ranem busem, 22.04.2018.
Istnieje możliwość uczestniczenia w obozie przez 7 dni: od 7–14 lub 15–22 kwietnia.

Dla kogo?
Zarówno dla doświadczonych zawodników, jak i przygotowujących się do pierwszego startu. Zajęcia będą odbywać się na co najmniej dwóch poziomach zaawansowania. Każdy będzie miał okazję podnieść swoje umiejętności sportowe.
Na obozie zajmiemy się przygotowaniem do zbliżającego się sezonu startowego, a w szczególności na budowaniu formy kolarskiej oraz biegowej. Na specjalnych wykładach i warsztatach omówimy zagadnienia teoretyczne związane z triathlonem i poprawą techniki. Na zakończenie obozu każdy będzie miał okazję sprawdzić swoją formę, startując w krótkim triathlonie: 400 m pływania, 7 km jazdy na trenażerze, 2.5 km biegu.

Z kim?
Wojciech Mazurkiewicz – absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, trener pływania, triathlonu oraz przygotowania motorycznego, wielokrotny medalista mistrzostw Polski w pływaniu, reprezentant polskiej kadry narodowej juniorów w pływaniu oraz w triathlonie. Organizator XTERRA Poland, czynny zawodnik, zwycięzca Diablak Triathlon 2017.

Sabina Rzepka – absolwentka AWF Katowice ze specjalizacją sporty wytrzymałościowe, trener II klasy pływania, wielokrotna medalistka mistrzostw Polski w crosstriathlonie, reprezentantka Polski na zawodach międzynarodowych m. in. na mistrzostwach świata XTERRA, ambasador triathlonu XTERRA Poland w roku 2017 i 2018.

Jak wygląda program obozu?
Codziennie będziemy wykonywać od jednego do trzech treningów dostosowanych do możliwości i umiejętności zawodników. W programie znajdą się również sesje warsztatowe, podczas których przekażemy solidną dawkę triathlonowego know-how. W każdym tygodniu planujemy 3–4 sesje pływackie, kolarskie i biegowe.

Przykładowy plan dnia:
#1
9:00-10:30 trening pływacki lub biegowy
12:00-14:00 trening łączony: zakładka rowerowo-biegowa + zmiany

#2
10.00-14.00 trening kolarski + trening techniki kolarskiej
17:00 odnowa biologiczna – rozpływanie
20:30 wykład

Koszty:
Koszt obozu na 15 dni to 2500 zł, koszt obozu na 7 dni – 1300 zł.
Do ceny wlicza się:
transport Kraków – Rogoznica – Kraków
koszulka kolarska WM Triyourself Team
pełną opiekę trenerską
zakwaterowanie
transport rowerów
uczestnictwo w zajęciach sportowych oraz teoretycznych przygotowanych przez kadrę trenerską

W cenę nie jest wliczone wyżywienie.

Poniżej minigaleria z rekonesansu obozowej okolicy w kwietniu 2017 🙂

 

              

  
              

 

 

 

Chcesz się zapisać na obóz? Skontaktuj się z nami.

mail: wmazur.tri@gmail.com

tel: + 48 793 473 087