KADRA

Nasz klub zrzesza triathlonowych zapaleńców, debiutantów, a także osoby, które trenują szereg innych dyscyplin. Wśród nas są również osoby, które swój pierwszy: triathlon, półmaraton czy życiówkę na dychę mają jeszcze przed sobą. Zawodnicy trenują pod okiem wykwalifikowanych trenerów, którzy są aktywnymi sportowcami. Wspólnie jeździmy na zawody, wymieniamy się doświadczeniem i motywujemy do działania. Skutek? W 2017 roku nasi zawodnicy poprawili 100 życiówek.

NASI TRENERZY

Wojtek Mazurkiewicz – trener triathlonu 

Trener triathlonu i II klasy pływania z ośmioletnim doświadczeniem. Czynny zawodnik, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w pływaniu, członek kadry narodowej juniorów w pływaniu oraz w triathlonie. W 2017 roku zwyciężył Diablak Extreme Triathlon i zajął II miejsce w kategorii wiekowej na Mistrzostwach Świata XTERRA. Inicjator i założyciel klubu. Uprawia triathlon ponieważ ten sport umożliwia mu wszechstronny rozwój.

Największe osiągnięcie sportowe:

Najbardziej szalone marzenie do zrealizowania:

Ulubiony kolor:

 

Krzysztof Jamka – fizjoterapeuta

Fizjoterapeuta ze sportowym zacięciem. Od 8 roku życia trenował piłkę nożną w Wiśle Kraków i Garbarni Kraków. Reprezentant Małopolski w grupach młodzieżowych. Dwukrotny wicemistrz Małopolski juniorów. Przygodę z piłką zakończył awansując z Garbarnią do 2. Ligi Polskiej, stawiając na rozwój naukowy. Magister fizjoterapii i doktorant na AWF w Krakowie. Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu kontuzji i setki zadowolonych pacjentów na koncie. Cały czas się dokształca, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych w kraju i za granicą. Współpracuje z Garbarnią Kraków jako fizjoterapeuta. Prowadzi własny gabinet fizjoterapeutyczny w Krakowie.

Największe osiągnięcie sportowe: ogarnięcie zasad gry w golfa

Najbardziej szalone marzenie do zrealizowania: skok ze skoczni narciarskiej w Vikersund

Ulubiony kolor: kolor twarzy zawodników po treningu z Trenerem Wojciechem

Michalina Bąk – trener pływania 

Pływaczka z ponad dwudziestoletnim stażem. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w pływaniu, aktywna zawodniczka w kategorii masters. Specjalizuje się w poprawianiu techniki pływackiej zawodników. Prywatnie triathlonistka i pasjonatka maratonów MTB, pełna energii, uśmiechu i pasji mama przyszłego mistrza świata.

Największe osiągnięcie sportowe:

Najbardziej szalone marzenie do zrealizowania:

Ulubiony kolor:

Tomasz Hajewski – trener triathlonu 

Trener triathlonu II klasy oraz sędzia Polskiego Związku Triathlonu, a także instruktor kolarstwa oraz narciarstwa. Trenuje młodzież w klubie Triathlon Dąbrowa Górnicza oraz dorosłych w ramach grupy Trenuj Triathlon. Z powodzeniem startuje w triathlonach, wyścigach kolarskich, biegach przełajowych oraz rajdach przygodowych. W wolnym czasie uprawia narciarstwo oraz windsurfing.

Największe osiągnięcie sportowe:

Najbardziej szalone marzenie do zrealizowania:

Ulubiony kolor:

Szymon Antos – trener przygotowania siłowego i motorycznego 

Student AWF Katowice na kierunku „trener przygotowania motorycznego.” Instruktor dwuboju olimpijskiego oraz kulturystki. Ukończone szkolenia: TRX, Kettlebell, dietetyka sportowa, mobility.

Od 15 lat trenuje treningi siłowe, od 5 lat treningi wytrzymałościowe typu crossfit. Od 6 lat jest trenerem personalnym. Zajęcia: na zajęciach w zależności od potrzeb i okresu przygotowawczego będziemy się zajmować: budowaniem siły, wytrzymałości siłowej, moc, dynamiki, mobilności, stabilizacji/core.

Najbardziej szalone marzenie do zrealizowania: wyścig motocyklowy na wyspie Man „isle of man tt.”

Ulubiony kolor: biały

https://trenerantos.pl

Trenerzy współpracujący

Andrzej Lachowski – trener biegania 

Trener, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Trening specjalistyczny rozpoczął w 2000 r. i nieprzerwanie biega do dziś. Osiągnął klasę mistrzowską w biegach górskich. Na swoim koncie ma kilka medali Mistrzostw Polski, II miejsce na Mistrzostwach Świata Juniorów w drużynowych biegach górskich, by później jako senior zdobyć tytuł Mistrza Polski w biegach górskich. Z powodzeniem startował w maratonach, półmaratonach, jak i wielu krótszych biegach ulicznych na terenie Polski oraz Europy. Nadal jest czynnym zawodnikiem, a swoje zdobyte przez szereg lat doświadczenia z pasją i zaangażowaniem przekazuje innym, założyciel i główny trener w Lacho Team.